Преміальні пропозиції

Консьєрж-сервіс

Небанківська інформаційна служба, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і є віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань: бронювання готелів, замовлення кейтерингу, таксі, аніматорів, пошук ліків тощо.

Детальніше

Сервіси в аеропортах

Все для максимального комфорту під час подорожей: прямуйте без черги до зони вильоту та відпочивайте в залах очікування представницького класу, де створено найзручніші умови перебування. Бізнес-зали, Lounge Key, FAST LINE, пакування багажу та знижки в магазинах Duty Free до ваших послуг.

Детальніше

Преміальні пропозиції

Спеціальні умови на бронювання готелів, оренду авто та покупки в Україні і за кордоном для власників преміум карток Ощадбанку від учасників акційних програм міжнародних платіжних систем Visa («Світ Привілеїв VISA») та Mastercard (Mastercard БЕЗЦІННІ привілеї).

Детальніше

Допомога і підтримка

Хоч би де ви були, телефонуйте безкоштовно до Міжнародної служби клієнтської підтримки та отримайте допомогу по термінових питаннях, пов'язаних з вашою карткою Ощад.

Детальніше

Можливості та переваги

Розрахунки карткою класу Platinum
Преміальна картка – це знижки на омріяні речі та унікальні пропозиції. Накопичуйте бали за розрахунки карткою та обмінюйте їх на приємні подарунки або на спеціальні пропозиції від партнерів в програмі винагород «Mastercard БЕЗЦІННІ ПРИВІЛЕЇ» та «Світ привілеїв. Visa».
Сервіси в аеропортах України
Розширені пропозиції в аеропортах «Бориспіль» (темінали D, F) та «Київ» (термінал А): бізнес-зали (міжнародний напрямок), Fast line на виліт та приліт для всіх напрямків, пакування багажу.
Сервіси в аеропортах за кордоном
Fast Line в аеропортах Італії, доступ у будь-який із 1200 бізнес-залів LoungeKey.
Медицина
Здача теста на Covid-19 перед вильотом та після повернення, консультації лікарів без відвідання клінік.
Консьєрж-сервіс
Небанківська інформаційна служба, яка працює 24/7. Цей віддалений помічник допоможе у вирішенні повсякденних питань: бронювання готелів, придбання квитків, замовлення таксі тощо. Відгородіться від турбот і залиште більше часу для себе – ваші доручення виконає консьєрж-сервіс.
Підтримка за кордоном від МПС
Глобальна служба підтримки клієнтів від міжнародної платіжної системи Masterсard або VISA забезпечує можливість отримання допомоги щодо термінових питань, пов'язаних з вашою карткою.

Тарифи

 • Термін дії
  до 5 років
 • Валюта
  UAH/USD/EUR
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів Ощаду
  безкоштовно
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів інших українських банків
  до 10 000 грн – безкоштовно понад ліміт – 1,0%+5грн
 • Видача готівки (власні кошти) в мережі банкоматів закордонних банків
  1,5% +35 грн

Договори, тарифи та інші документи

Бажаєте замовити картку?

Надішліть нам свої дані і менеджер відповість на всі питання по телефону