Новини

Ощадбанк збільшив обсяги іпотечного кредитування втричі

За п’ять місяців 2021 року Ощадбанк надав українцям 748 іпотечних кредитів на загальну суму 515 млн грн. За обсягом наданих кредитів це в три рази більше ніж за аналогічний період 2020 року, коли портфель нових іпотечних кредитів банку становив 171 млн грн.

Три тисячі позик на придбання авто з початку року засвідчують лідерство Ощадбанку на ринку автокредитування

Днями Ощадбанк надав трьохтисячний кредит на купівлю авто у 2021 році. При цьому сума наданих з початку року кредитних коштів досягла 1,5 млрд грн. Це найкращий результат на ринку автокредитування серед українських банків.

Рішення господарського суду Києва щодо комплексу «Арктика» свідчить про недостатню захищеність прав кредиторів в Україні

Ощадбанк висловлює незгоду з рішенням господарського суду міста Києва від 25 травня 2021 року, яким скасовано стягнення торгово-логістичного комплексу «Арктика» на користь банку.

Кредитний портфель ММСБ Ощадбанку перевищив 7 млрд грн

На початку червня 2021 року кредитний портфель бізнес-лінії мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) Ощадбанку досяг 7 млрд грн. Лише з початку року він зріс на 1,2 млрд грн.

Ощадбанк пропонує аграріям пільгові кредити на придбання мінеральних добрив від OSTCHEM RETAiL

Ощадбанк розпочинає співпрацю з OSTCHEM RETAiL.

Наглядова рада Ощадбанку звільнила члена правління Ольгу Байцар

3 червня 2021 року Ольга Байцар припинить свої повноваження члена правління Ощадбанку. Таке рішення ухвалила наглядова рада банку на своєму засіданні, яке відбулося 2 червня 2021 року.

Ощадбанк та Mastercard зробили український фільм «Пульс» інклюзивним

Люди з вадами зору та слуху зможуть ознайомитися з новою українською кінострічкою «Пульс», прем'єрний показ якої відбудеться сьогодні в рамках кінофестивалю «Молодість».

Голова правління Ощадбанку Сергій Наумов – серед кращих топ-менеджерів України за версією журналу «Фокус»

Журнал «Фокус» визнав одним з трьох кращих керівників фінансового ринку голову правління Ощадбанку Сергія Наумова. Рейтинг кращих топ-менеджерів України побачив світ у випуску журналу від 28 травня.

Ощадбанк вшосте очолив рейтинг «50 провідних банків України 2021»

Шостий рік поспіль Ощадбанк очолює рейтинг «50 провідних банків України 2021» за версією щорічного нез