Новини

Ощадбанк відзначено за креативність і інновації в продуктах у рамках Mastercard Day 2020

Компанія Mastercard відзначила Ощадбанк за креативність і інновації  в продуктах у рамках щорічної конференції за участю провідних банків-партнерів компанії Mastercard Day 2020.

Ощадбанк та Visa впроваджують безконтактну систему оплати проїзду в міському наземному транспорті Дрогобича

Ощадбанк та Visa продовжують розширювати географію безконтактних платежів у наземному транспорті міст України. Відтепер можливість безконтактної оплати проїзду в 29 комунальних автобусах мають мешканці Дрогобича.

Ощадбанк знизив ставки за кредитами для бізнесу

Ощадбанк у черговий раз суттєво знижує ставки за основними кредитними програмами для клієнтів МСБ. Залежно від строку кредитної операції та фінансового стану позичальника зниження сягає 2%.

Схвалено основні напрями діяльності Ощадбанку на 2020-2024 роки

На вчорашньому засіданні Кабінет Міністрів України підтримав основні напрями діяльності Ощаду на наступні 5 років. Основним змістом документа є стратегічні цілі, яких банк має досягти протягом цього терміну.

Ощадбанк знизив ставки за іпотечними кредитами

Зниження становить 0,5% – 2% за більшістю програм іпотечного кредитування для фізичних осіб при купівлі нерухомості на вторинному ринку.

Обсяг пасивів клієнтів ММСБ Ощадбанку перевищив 30 млрд грн

Портфель пасивів клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку з початку 2020 року збільшився на 9,5 млрд. грн і перевищив 30 млрд. грн. Це на 62% більше порівняно з відповідним періодом 2019 року.

Ощадбанк відкриває відділення на КПВВ «Щастя»

6 листопада 2020 року відбулась презентація

Сергій Наумов приступив до виконання обов’язків голови правління Ощадбанку

03 листопада 2020 року Сергій Наумов приступив до виконання обов’язків голови правління Ощадбанку. Він переміг у відкритому конкурсі на цю посаду, що був проведений раніше цього року.

Пост Фінанс і Ощадбанк запровадили верифікацію клієнтів Нової пошти за допомогою ID-картки через POS-термінали

З жовтня клієнти Нової пошти при відправленні та отриманні грошових переказів можуть пройти верифікацію особи у відділенні, приклавши свою ID-картку до POS-терміналу Ощадбанку.