Новини

Ощадбанк розпочав приймання заявок на пільгові кредити для енергомодернізації житла від ОСББ за програмою «Енергодім»

За допомогою програми «Енергодім» Ощадбанк планує профінансувати у 2021 році понад 100 ОСББ.

Кількість клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку сягнула 200 тисяч

Двісті тисяч клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) залучено на обслуговування до Ощадбанку – про досягнення цієї цифри департамент ММСБ відзвітував на початку квітня.

Спільна заява Ощадбанку, ПриватБанку та Райффайзен Банку Аваль

У зв’язку з розглядом Верховною Радою України пропозицій щодо законопроектів, якими передбачається застосування адміністративних обмежень розміру комісії для торговців за еквайринг та розміру міжбанківських комісій (інтерчейндж), найбільші банки України, що працюють у сфері еквайрингу, а саме  

Іпотечні програми Ощадбанку стали ще доступнішими

26 березня Ощадбанк зменшив відсоткові ставки за іпотечними програмами. Останнє здешевлення іпотечних продуктів відбулось у жовтні минулого року. Окрім того, покращено деякі інші умови іпотечних програм: збільшено максимальний розмір кредиту, зменшено розмір комісії тощо.

Ощадбанк оскаржить рішення паризького апеляційного суду у справі проти Російської Федерації

Як стало відомо, сьогодні паризький апеляційний суд відхилив Рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року у справі Ощадбанку проти Російської Федерації щодо відшкодування втрат у Криму, спричинених анексією півострова.

Портфель мікрокредитів Ощадбанку сягнув 1 млрд грн

Понад 2500 клієнтів зі сфери мікробізнесу скористалися кредитними продуктами Ощадбанку на загальну суму 1 млрд грн. Тільки за кризовий 2020 рік цей обсяг зріс на 484,3 млн грн. Переважна більшість клієнтів у цьому портфелі – це фізичні особи-підприємці.

Ощадбанк видав перші позики за програмою «теплих» кредитів у 2021 році

Перші вісім позик на загальну суму 326 тис грн видав Ощадбанк у рамках нової державної програми «теплих» кредитів у 2021 році. Позичальниками стали клієнти Сумського обласного управління.

Наглядова рада Ощадбанку припинила повноваження члена правління Дмитра Буца

У п’ятницю, 19 березня, наглядова рада Ощадбанку припинила повноваження члена правління, відповідального за управління ризиками, Дмитра Буца. Причиною стала відмова Національного банку України у його погодженні на посаду члена правління.

Ощадбанк здійснив рекордний продаж стягнутого майна на СЕТАМ

Ощадбанк реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ») дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області загальною вартістю 308,5 млн грн. Земельні ділянки мають площу 43 га та призначені для індивідуального садівництва.