Рекордна іпотека: Ощадбанк за 9 місяців видав понад 450 млн грн кредитів на житло

За 9 місяців 2020 року Ощадбанк видав більше 800 іпотечних кредитів на суму понад 450 млн грн. Найкращий результат продемонстровано у  третьому кварталі – клієнти Ощаду отримали більше 400 кредитів на суму 240 млн грн.

«Ощадбанк залишається лідером іпотечного кредитування і навіть в умовах пандемії не лише зберігає позитивну динаміку, а й демонструє найкращі результати. З початку цього року ми вже інвестували в житло наших клієнтів майже півмільярда гривень, а третій квартал став найуспішнішим. Тільки  у вересні наші клієнти отримали близько 170 кредитів на суму понад 93 млн грн. За останні чотири роки це другий рекордний показник, який продемонстрували фахівці Ощаду лише за місяць роботи в цьому напрямі», зазначив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.

Перевага більшості іпотечних програм Ощадбанку – фіксована процентна ставка протягом усього терміну користування кредитом. Клієнт з самого початку може чітко оцінити повну вартість кредиту і визначити суму платежу за кожен місяць користування ним.

Детально про всі програми та умови іпотечного кредитування можна дізнатись на офіційному сайті Ощадбанку«Нерухомість на первинному ринку», «Нерухомість на вторинному ринку», «Кредит під іпотеку», «Програма на житло для внутрішньо переміщених осіб».  

Як відомо, цього року Ощадбанк запропонував унікальні програми іпотечного кредитування під 9,99% річних у гривні. У квітні запроваджено програму «Звісно, Док» для працівників медичної сфери. У липні Ощад розширив коло клієнтів і запустив програму «Звісно, 9,99», у рамках якої під 9,99% річних кредити на житло окрім медиків також зможуть отримати працівники Національної поліції і Державної служби України з надзвичайних ситуацій, співробітники сфери освіти, державних організацій, а також фізичні особи, які планують придбати квартири на вторинному ринку в житлових комплексах від партнера банку – KAN.

Прес-служба Ощадбанку
12.10.2020