тарифний пакет
«Муніципальна картка»

Картка, яка надає доступ до адміністративних сервісів сучасного міста, країни, до соціальних програм і пільг

Муніципальна картка

Що я отримаю

 • Муніципальні картки — це банківський інструмент і ID-картка, яка засвідчує особу та є «ключем» до адміністративних сервісів сучасного міста, країни, до соціальних програм та пільг. 

Переваги цього тарифу

 • Безкоштовне оформлення картки
 • Мультифункціональна картка та засіб ідентифікації та верифікації користувача, що відкриває йому можливість отримувати адміністративні послуги on-line, використовувати електронний цифровий підпис для оформлення дозвільних документів, у тому числі на відкриття та ведення власного бізнесу
0.11 мБ, Тарифи за обслуговування

Детальніше про картки

 • MasterCard Debit Standard

  Унікальна пропозиція від міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide, яка дає змогу користувачам знімати готівку в банкоматах будь-яких українських банків на вигідних умовах (із мінімальною комісією) та користуватись усіма перевагами міжнародної платіжної картки. Також можлива видача неперсоніфікованої картки MasterCard Debit Standard, що надає можливість заощадити час та уникнути повторного відвідування установи банку.

  MasterCard Debit Standard
 • Visa Classiс

  Найпопулярніша та найпоширеніша у світі платіжна карта, що гарантує оптимальне співвідношення вартості та набору стандартних функцій. Картки приймаються до оплати товарів та послуг по всьому світу, де розміщено логотип VISA, а також в Internet-магазинах та при оплаті товарів та послуг поштою. За допомогою цієї картки можливо отримувати готівку в банкоматах та пунктах видачі готівки у всіх країнах світу.

  Visa Classiс

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску  платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

замовлення зворотнього дзвінка

Введіть ім'я Як до вас звертатися?
Введіть телефон Телефон
Виберiть тематику звернення

Дякуємо! З Вами обов’язково зв’яжуться найближчим часом!

Close

інші пропозиції