Моя картка

«Моя картка» — безкоштовна й миттєва «точка входу» в Ощадбанк

Моя картка

Що я отримаю

 • Особисту картку міжнародної системи з вільним доступом коштів та інструмент управління своїми фінансами.

Переваги цього тарифу

 • безкоштовне зарахування коштів на рахунок
 • оплата комунальних послуг без черг; розрахунки в торговельній мережі та мережі Інтернет без комісії
 • безкоштовне підключення послуг: SMS-інформування Web- та mobile-банкінгу
 • можливе відкриття віртуальної картки для розрахунків у мережі Інтернет.
Тарифи за обслуговування

Продукт/Послуга надається в рамках
Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

Детальніше про картки

 • Visa Classic

  Найпопулярніша та найпоширеніша у світі платіжна карта, що гарантує оптимальне співвідношення вартості та набору стандартних функцій. Картки приймаються до оплати товарів та послуг по всьому світу, де розміщено логотип VISA, а також в Internet-магазинах та при оплаті товарів та послуг поштою. За допомогою цієї картки можливо отримувати готівку в банкоматах та пунктах видачі готівки у всіх країнах світу.

  Visa Classic
 • Masterсard Debit World

  Нова платіжна картка преміальної лінійки Masterсard, що поєднує всі нововведення сучасних банківських технологій. Ця картка стане у пригоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою у магазинах, готелях, ресторанах, у мережі Інтернет.

  Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

  Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач World Masterсard може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Masterсard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.

  Masterсard Debit World
 • Masterсard Debit Standard

  Унікальна пропозиція від міжнародної платіжної системи Masterсard Worldwide, яка дає змогу користувачам знімати готівку в банкоматах будь-яких українських банків на вигідних умовах (із мінімальною комісією) та користуватись усіма перевагами міжнародної платіжної картки. Також можлива видача неперсоніфікованої картки Masterсard Debit Standard, що надає можливість заощадити час та уникнути повторного відвідування установи банку.

  Masterсard Debit Standard

Додатковi послуги

Необхідні документи

Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), а також оформити у банку необхідний пакет документів

Замовлення зворотного дзвінка