Новини та акції

Акції

Додайте музики у життя

Вигравайте персональну караоке-систему та влаштовуйте sing-вечірки у себе вдома.

Беріть участь у розіграші від Mastercard Більше та отримайте можливість виграти персональну караоке-систему. Без бронювань столиків та черг до мікрофона. Не обмежуйте свій талант та бажання — насолоджуйтеся співом у будь-який час, коли забажаєте.

У 5 разів більше балів з Mastercard

Оплачуйте покупки карткою Mastercard® від Ощаду у додатку «Фора» та примножуйте бали у 5 разів у програмі лояльності Фора club.

Як взяти участь в акції:

• Переконайтесь, що у вас є платіжна картка Mastercard від Ощаду та що ви учасник програми лояльності Фора club

Розкрийте свою музичну силу з Mastercard

Вигравайте один зі 100 сертифікатів на покупки у музичному магазині!

Гітара, барабан, синтезатор та хоч тромбон – висловіть свою індивідуальність та проявіть талант з Mastercard!

Новини

Безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса» з карткою Mastercard доступне по 31.08.2021

Mastercard та Ощадбанк дбають про зручність та безпеку клієнтів, тому продовжують термін дії акції на безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса» для держателів преміальних карток Mastercard Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку до 31.08.2021.

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 11.05.2021 р.

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 27.04.2021 р.