Преміальна картка

Преміальна карта від Ощадбанка – це можливість відкрити світ переваг та привілеїв, розрахованих на клієнтів, які звикли до сервісу на найвищому рівні, а також прагнуть підкреслити свій високий соціальний статус. Використовуючи преміальну картку від Ощадбанку, Ви зможете отримати індивідуальний сервіс, подорожувати з комфортом як в межах України так і за кордоном, обирати відпочинок у найпрестижніших готелях світу, скористатись значними знижками на товари та послуги. Оформлення преміальної картки від Ощадбанку є чудовою нагодою зробити Ваше життя приємнішим і яскравішим.

VIP - переваги та превілеї

Консьєрж-сервіс

Користувачі преміальних платіжних карток Ощадбанку отримують найякісніший сервіс та додаткові послуги, в тому числі послуги консьєрж-сервісу – небанківської інформаційної служби, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень і є віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань. Відгородіть себе від турбот і залиште більше часу для себе – Ваші доручення виконає консьєрж-сервіс.
Детальні умови

Сервіси в аеропортах

Ви можете з комфортом провести час в очікуванні рейсу скориставшись послугами бізнес-залів аеропортів завдяки програмам: Lounge Key, MasterCard Lounge та Loungekey та уникнути черг завдяки сервісу Fast Line

Детальні умови

Преміальні пропозиції

 • Пропозиції та знижки від учасників акційних програм міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard 

 • Спеціальні пропозиції компаній з прокату авто Avis, Hertz та Sixt

 • Привілеї для користувачів карток Visa Gold, Visa Platinum, Visa Infinite на порталі HotelClub

 • Привілеї в аеропортах SpeedPass для користувачів карток Visa Platinum та Visa Infinite

 • Visa Luxury Hotel Collection

 • Бонусні програми для користувачів карток Mastercard та Visa

Детальні умови

Додаткові послуги

Глобальна служба підтримки клієнтів Masterсard забезпечує можливість отримання допомоги по термінових питаннях, пов'язаних з карткою Masterсard.

Детальні умови

обрати свою картку

World Mastercard / Debit World Mastercard

Нова платіжна картка преміальної лінійки Mastercard, що поєднує всі сучасні банківські технології. Ця картка стане у пригоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою в магазинах, готелях, ресторанах, у мережі Інтернет.

Зазначена платіжна картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless. 

можливості, які відкриває ця картка:
 • Користувач World Mastercard / Debit World Mastercard може отримати статус члена клубів HERTZ, Avis (прокат авто) та користуватись знижками і бонусами від провідних міжнародних компаній.
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач World Mastercard / Debit World Mastercard може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск карти або здійснить термінову видачу готівки.
Mastercard Gold / Mastercard Debit Gold

Міжнародна платіжна картка, яка є однією з найпопулярніших преміальних карток.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless. 

Із карткою Masterсard Debit Gold отримання готівки в банкоматах будь-якого банку в Україні без комісії.

можливості, які відкриває ця картка:
 • За кордоном на користувачів Mastercard Gold/ Mastercard Debit Gold чекає незабутній шопінг. Мережа популярних торгових галерей в Італії La Rinascente надає 10% знижки по картці.
 • Користувач картки може отримати статус члена клубів HERTZ, Avis (прокат авто) та користуватись знижками і бонусами від провідних міжнародних компаній.
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Mastercard Gold/ Mastercard Debit Gold може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів Mastercard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск карти або здійснить термінову видачу готівки.
Кобрендова картка «ВіДі АвтоСіті» та WOG»
Картка, яка об’єднує переваги преміального банківського продукту та ексклюзивні пропозиції від партнерів «ВіДі АвстоСіті», WOG та Ощадбанку. Видається виключно учасникам Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті».

Для того щоб стати учасником Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті», достатньо скористатись послугами загального сервісу «ВіДі АвтоСіті» або укласти договір страхування з СК «ВіДі Страхування». Також картку учасника Програми Лояльності можна отримати при купівлі будь-якого транспортного засобу (нового або з пробігом) у дилерських центрах «ВіДі АвтоСіті» або просто обмінявши дійсну дисконтну картку учасника Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті».
можливості, які відкриває ця картка:
 • Користувачі картки беруть участь у Програмі Лояльності «ВіДі АвтоСіті», що дає можливість отримати бонуси, ексклюзивне обслуговування та подарунки в автосалонах «ВіДі АвтоСіті», а також користування спеціальними пропозиціями партнерів Програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті» (туристичних фірм, салонів краси, ресторанів, готелів.
 • Користувачі картки мають знижку від АЗК WOG – 1 грн. на всі види пального (окрім газу та А-95 eco+) від його вартості, зазначеної на ціннику стели АЗК.
 • Користувачам картки доступні пропозиції та знижки від партнерів програми MasterCard Безцінні привілеї, а також участь в акціях міжнародної платіжної системи MasterCard.
Mastercard Platinum / Mastercard Debit Platinum

Преміальна платіжна картка, яка поєднує ряд унікальних переваг і пропозицій, доступних як в Україні, так і за кордоном. Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

можливості, які відкриває ця картка:
 • Програма Mastercard Більше   - накопичуйте преміальні бали за розрахунки карткою Mastercard та обмінюйте їх на унікальні пропозиції та враження від преміальних партнерів та беріть участь у різних промоактивностях. Швидкість накопичення балів (1 бал за оплати від 50 грн карткою та за кожну безконтактно оплачену поїздку в громадському транспорті). Реєструйтесь в програмі та додайте до профілю преміальну картку або декілька карток, накопичуйте бали та обмінюйте на пропозиції в  Mastercard Більше

 • Знижки до 30% на покупки в магазинах, готелях, ресторанах від компаній–парнерів Mastercard Безцінні привілеї в Україні та за кордоном.

 • Додаткові послуги

  Ексклюзивною пропозицією від Ощадбанку є безкоштовне підключення послуги «Консьєрж-сервіс»» – небанківської інформаційної служби міжнародної платіжної системи Mastercard, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда Mastercard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань. 
 • Аеропортові сервіси

       До послуг користувачів із Mastercard Platinum та Mastercard Debit Platinum Ощадбанку безкоштовні сервіси в аеропортах України:

  1) Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

    БІЗНЕС-ЗАЛИ для пасажирів міжнародних рейсів у терміналах D та F;

    FAST LINE на виліт для прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки в терміналах D та F;

    FAST LINE після прильоту для прискореного проходження паспортного контролю в терміналах D та F.

  2) Міжнародний аеропорт «Київ»

    БІЗНЕС-ЗАЛ для пасажирів міжнародних рейсів в терміналі A;

    FAST LINE на виліт для прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки в терміналі A;

    FAST LINE після прильоту для прискореного проходження паспортного контролю в терміналі A.

  Детальніше в правилах та у розділі «Аеропортові сервіси»

    В аеропортах Італії Fast Line (Fast Track) для пришвидшеного проходження авіаційної безпеки в зоні вильоту:
  • міжнародний аеропорт Рима (Фьюмічіно) імені Леонардо да Вінчі;
  • міжнародний аеропорт Венеції імені Марко Поло;
  • міжнародний аеропорт Коста-Смеральда в Ольбії, Сардинія.

  Деталі пропозиції на сайті офіційному сайті Mastercard


  До пакету послуг Mastercard Platinum (Debit Platinum) входить безкоштовне підключення до програми LoungeKey, яка надає доступ у більш ніж 1150 бізнес-залів аеропортів світу – достатньо лише пред’явити картку Ощадбанку та повідомити оператору зали, що Ви учасник «Lounge Key».

Mastercard World Elite

Престижна картка для найвимогливіших клієнтів, яка забезпечує пільги від банку, платіжної системи та компаній-партнерів, надаючи її користувачу широкий перелік додаткових опцій.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless. 

можливості, які відкриває ця картка:
 • Бонусні програми та додаткові привілеї для користувачів

  Користувачі Mastercard World Elite беруть участь в бонусній програмі Mastercard – накопичують бали, розраховуючись карткою, та обмінюють їх на подарунки. Будь-які види розрахунків, включаючи оплату товарів і послуг у всіх торгових мережах світу і в мережі Інтернет, винагороджуються різноманітними подарунками з інтернет-каталогу на вибір.

  Знижки до 30% на покупки по картці Mastercard World Elite в магазинах, готелях, ресторанах від компаній –парнерів Mastercard Безцінні привілеї в Україні та за кордоном;
 • Аеропортові сервіси

  Користувачі Mastercard World Elite можуть безкоштовно користуватись сервісами в аеропортах в Україні та за кордоном, зокрема:

  1. Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

    БІЗНЕС-ЗАЛИ:
  - для пасажирів міжнародних та внутрішніх рейсів у терміналі D;
  - для пасажирів міжнародних рейсів у терміналі F;

   FAST LINE на виліт для прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки в терміналах D та F;

   FAST LINE після прильоту для прискореного проходження паспортного контролю в терміналах D та F;

    прискорена реєстрація на рейс та здача багажу в терміналах D та F;

  БезкоштовнийFast Line та доступ до бізнес-залу надається батькам, що подорожують з дітьми, за умови, що дитина буде перебувати на руках під час проходження Fast Line. Пройти безкоштовний Fast Line можна з дитиною до 6 років. Зайти в бізнес-зал Mastercard можна з дітьми віком до 16 років.

  2. Міжнародний аеропорт «Київ»

    БІЗНЕС-ЗАЛ для пасажирів міжнародних рейсів у терміналі A;

   FAST LINE на виліт для прискореного проходження паспортного контролю та авіаційної безпеки в терміналі A;

   FAST LINE після прильоту для прискореного проходження паспортного контролю в терміналі A.

  3. Міжнародний аеропорт «Львів»

    БІЗНЕС-ЗАЛИ для пасажирів міжнародних та внутрішніх рейсів у терміналі A.

  4. Міжнародний аеропорт «Харків»

    БІЗНЕС-ЗАЛ для пасажирів міжнародних рейсів.

  5. Бізнес-зали Masterсard Lounge в аеропортах Європи та Азії, які знаходяться у Відні (Швехат), Празі (ім. Вацлава Гавела), Будапешті (ім. Ференца Ліста), Бухаресті (ім. Анрі Коанди), Москві (Шереметьєво), Тбілісі (ім. Шота Руставелі), Батумі (Батумі), Бішкеку (Манас), Кишиневі (Кишинів) користувач по картці World Elite відвідує безкоштовно.

  Правила надання та користування безкоштовними аеропортовими сервісами Mastercard за посиланням

  6. Доступ в бізнес-зали «Lounge Key»

  До пакету послуг Mastercard World Elite входить безкоштовне підключення до програми LoungeKey, яка надає доступ у більш ніж 1150 бізнес-залів аеропортів світу - достатньо лише пред’явити картку World Elite Ощадбанку та повідомити оператору зали що Ви учасник «Lounge Key».


      В аеропортах Італії Fast Line (Fast Track) для пришвидшеного проходження авіаційної безпеки в зоні вильоту:
  • міжнародний аеропорт Рима (Фьюмічіно) імені Леонардо да Вінчі;
  • міжнародний аеропорт Венеції імені Марко Поло;
  • міжнародний аеропорт Коста-Смеральда в Ольбії, Сардинія.
  Деталі пропозиції на сайті офіційному сайті Mastercard

  Особливі умови та знижки на прокат автомобілів і безкоштовне членство у клубах Hertz Gold Plus Rewards та Avis Preferred Club по World Elite Mastercard.

Visa Gold

Преміальна міжнародна платіжна карта для нових можливостей і вражень.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом payWave, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно.

Сплачуйте покупки в один рух, просто піднісши карту Visa payWave до термінального пристрою із символом безконтактної оплати 

можливості, які відкриває ця картка:
 • Знижки до 15% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції: www.visapremium.com
 • За ексклюзивними умовами програми для подорожуючих з карткою Visa на Hotels.com клієнти відпочивають у кращих готелях світу за спеціальними для користувачів Visa Gold цінами.
 • У разі втрати картки Visa Gold за кордоном глобальна служба підтримки клієнтів компанії Visa забезпечить терміновий випуск картки або видачу готівки.
Visa Platinum

Преміальна міжнародна платіжна картка, яка вигідно підкреслить статус клієнта і надасть йому ще більше привілеїв і переваг.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом payWave, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно.

Сплачуйте покупки в один рух, просто піднісши карту Visa payWave до термінального пристрою із символом безконтактної оплати

можливості, які відкриває ця картка:
 • Знижки до 20% у мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції: www.visapremium.com
 • Відпочинок за спеціальними пропозиціями від кращих готелів світу за програмами для подорожуючих Hotels.com, Visa Luxury Hotel Collection та он-лайн платформа Agoda.
 • Покупки користувачів Visa Platinum можуть включатись до спеціальних страхових програм «Захист покупок» (повернення вартості товару в разі його крадіжки в Україні та за кордоном) і компенсація затримки рейсу /багажу в разі затримки рейсу або багажу більш ніж на 4 години. Деталі ТУТ
 • Участь у програмі Loungekey – найбільшій у світі незалежній програмі доступу до лаунж-залів в аеропортах. До Ваших послуг більш ніж 1150 лаунж-залів аеропортів світу.
 • Збираючись у подорож літаком, користувач Visa Platinum може замовити послугу прискореного проходження процедур майже в 500 аеропортах світу за програмою SpeedPass (yQ Meet and Assist service).
 • Річний пакет стрімінгового сервісу sweet.tv безкоштовно на 1 рік (за 1 грн/міс). Насолоджуйтесь переглядом телеканалів і культових фільмів! Просто зареєструйтесь за лінком: sweet.tv
 • Оплачуйте подорожі CityBreak картою Visa і вирушайте на вихідні до Львова чи Одеси. Проживайте в готелі вищої категорії за ціною стандартної пропозиції. Деталі на SkyUp.
 • знижка 50% на поїздки з Bolt та Visa в аеропорт і назад
 • знижка 50% на поїздки з Bolt та Visa на залізничний вокзал і назад
Visa Infinite

Престижна картка для найвимогливіших клієнтів, яка включає ряд унікальних привілеїв та сервіс від банку, платіжної системи і компаній-партнерів, надаючи її користувачу широкий перелік додаткових опцій.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. 

Обладнана безконтактним чипом payWave, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно. Сплачуйте покупки в один рух, просто піднісши карту Visa payWave до термінального пристрою із символом безконтактної оплати

можливості, які відкриває ця картка:
 • Знижки до 20% в мережі партнерів програми «Cвіт привілеїв. VISA» в Україні та за кордоном, беруть участь у багатьох спеціальних акціях. Інформація про спеціальні пропозиції тут www.visapremium.com
 • Відпочинок за спеціальними пропозиціями від кращих готелів світу за програмами для подорожуючих Hotels.com и Visa Luxury Hotel Collection.
 • Покупки користувачів Visa Infinite можуть включатись до спеціальних страхових програм «Захист покупок» (повернення вартості товару в разі його крадіжки в Україні та за кордоном) і компенсація затримки рейсу /багажу в разі затримки рейсу або багажу більш ніж на 4 години. Деталі ТУТ
 • Збираючись у подорож літаком, користувач Visa Infinite може замовити послугу прискореного проходження процедур у майже 500 аеропортах світу за програмою SpeedPass (yQ Meet and Assist service).
 • Перебуваючи за кордоном і втративши картку, користувач Visa Infinite може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів компанії Visa, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.
 • Річний пакет стрімінгового сервісу sweet.tv безкоштовно на 1 рік (за 1 грн/міс). Насолоджуйтесь переглядом телеканалів і культових фільмів! Просто зареєструйтесь за лінком: sweet.tv
 • Оплачуйте подорожі CityBreak картою Visa і вирушайте на вихідні до Львова чи Одеси. Проживайте в готелі вищої категорії за ціною стандартної пропозиції. Деталі на SkyUp.
 • знижка 50% на поїздки з Bolt та Visa в аеропорт і назад
 • знижка 50% на поїздки з Bolt та Visa на залізничний вокзал і назад
Visa Business Platinum

Преміальна картка Visa Business Platinum призначена для клієнтів-працівників підприємств, які належать до керівного складу, або клієнтів-підприємців, які зайняті у власному бізнесі, яка вигідно підкреслить статус клієнта та надасть йому ще більше привілеїв і переваг.

Має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю. Обладнана безконтактним чипом payWay, що дає змогу розраховуватись швидко та безпечно у всьому світі, де розміщено логотип Visa.

можливості, які відкриває ця картка:
 • Консьєрж-сервіс

  Відгородіть себе від турбот і залиште більше часу для себе – Ваші доручення виконає консьєрж-сервіс.

  Консьєрж-сервіс

 • Сервіси в аеропортах

  Ви можете з комфортом провести час в очікуванні рейсу скориставшись послугами бізнес-залів аеропортів завдяки програмі LoungeKey та уникнути черг завдяки сервісу Fast Line.

  детальні умови
 • Річний пакет доступу до сервісу sweet.tv безкоштовно на 1 рік (за 1 грн/міс.)
  Насолоджуйтесь переглядом телеканалів і культових фільмів! Лінк для доступу.

Mastercard Corporate

Преміальна картка Mastercard Corporate призначена для клієнтів-працівників підприємств, які належать до керівного складу, або клієнтів-підприємців, які зайняті у власному бізнесі, яка поєднує ряд унікальних переваг та пропозицій.

Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом, що надає можливість розраховуватись швидко та безпечно у всьому світі, де розміщено логотип Mastercard.

можливості, які відкриває ця картка:

Акції

Усі акції

-10% у Mantra Beach Club та ресторанах Synergy Group з Visa

Море хвилюється раз… А ми не хвилюємося

Адже точно знаємо, що найкращий відпочинок влітку – в Одесі!

Відпочивайте на найкращому пляжі Аркадії – Mantra Beach Club.

Закрита територія, чисте узбережжя, приємний інтер’єр та лаунж-музика чекають на вас цілодобово!

-15% знижки на оренду електросамокатів Bolt від Visa

Електросамокати Bolt — це не тільки швидкий, безпечний і екологічно чистий спосіб пересування містом, а й можливість відпочити від буденних справ і прогулятися з вітерцем!

Готівка – на касі, бонуси – у програмі лояльності!

Ще не спробували послугу «Готівка на касі» від Mastercard? Радимо скористатися пропозицією та отримати 20 грн бонусами у програмі лояльності VARUS.

Як скористатися?

- Оберіть товари в мережі супермаркетів VARUS та проскануйте на касі бонусну картку VARUS.

Одеські сніданки від Сави Лібкіна та Mastercard!

Проведіть свій ранок смачно в затишній атмосфері ресторанів Сави Лібкіна.

Як скористатися пропозицією?

- Розраховуйтеся карткою Mastercard від Ощаду на суму від 600 грн у ресторанах Сави Лібкіна*.

- Отримуйте картку на безкоштовний сніданок.

Новини

Усі новини

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що відповідно до рішення Комітету тарифної та продуктової політики Банком вносяться зміни до Тарифів за обслуговування поточного рахунку з використанням платіжних карток.

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 10.06.2021 р.

Безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса» з карткою Mastercard доступне по 31.08.2021

Mastercard та Ощадбанк дбають про зручність та безпеку клієнтів, тому продовжують термін дії акції на безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса» для держателів преміальних карток Mastercard Platinum та Mastercard World Elite від Ощадбанку до 31.08.2021.

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас про те, що постановою правління АТ «Ощадбанк» внесено зміни до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Нова редакція Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб вступає в дію з 11.05.2021 р.

Замовити картку