подарунки
в твоєму стилі

Програма винагород Mastercard дозволить Вам накопичувати бали під час здійснення покупок у торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет з використанням Вашої платіжної картки, а потім обмінювати накопичені бали на різноманітні подарунки.

Серед подарунків Ви знайдете: подарункові сертифікати, товари для автолюбителів, для дітей, для спорту та відпочинку, для будинку та створення затишку, спеціальні акційні пропозиції.

 • 1

  Отримайте картку World Mastercard, Debit World Mastercard, Mastercard Platinum, Debit Platinum Mastercard або Mastercard World Elite, завітавши до одного з відділень Ощадбанку.

 • 2

  Зареєструйтеся в програмі за посиланням

 • 3

  Розраховуйтесь карткою World Mastercard, Debit World Mastercard, Mastercard Platinum, Debit Platinum Mastercard або Mastercard World Elite Ощадбанку, сплачуючи свої щоденні покупки у торгово-сервісній мережі та у мережі Інтернет в Україні та за кордоном.

 • 4

  Накопичуйте бали – 1 бал за кожні витрачені 10 гривень, з використанням картки.

 • 5

  Обмінюйте бали на подарунки – у власному «кабінеті» на сайті програми Ви самостійно і дуже легко, можете перевіряти кількість накопичених балів та обмінювати їх на подарунки з каталогу.

питання та відповіді

Для реєстрації в програмі Вам необхідно перейти на Інтернет-сайт Програми винагород Mastercard провести первинну ідентифікацію - «ВХІД». Для цього необхідно вказати номер Вашої платіжної картки, дату Вашого народження у форматі ДД.ММ.РРРР (наприклад 01.12.1990)

На сайті Програми винагород Mastercard натисніть – «ВХІД», введіть номер Вашої картки, дату Вашого народження у форматі ДД.ММ.РРРР.

Ви отримуєте бали за покупки, здійснені в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет за допомогою платіжної картки від Ощадбанку. При цьому, Вам не будуть нараховані бали за покупки, які пізніше повертаються або компенсуються, за перекази коштів, страхові платежі, відсотки, штрафи за невиконання умов договору, будь-які азартні ігри (включаючи плату за можливість виграти приз), за будь-які покупки готівкою, включаючи операції зняття коштів з використанням банкомату, чи терміналу та операції із МСС кодом 4900. Пропорція нарахування балів 1:10, тобто Ви отримуєте 1 бал за кожні 10 витрачених гривень.

Перевірити поточний баланс балів Ви можете у власному кабінеті на Інтернет-сайті Програми винагород Mastercard.

Бали можна обміняти на подарунки у власному кабінеті на Інтернет-сайті Програми винагород Mastercard, шляхом вибору із запропонованих варіантів у каталозі подарунків. Для входу у власний кабінет необхідно авторизуватися (увійти) на Інтернет-сайті Програми винагород Mastercard.

Акаунт буде заблокований, якщо в кожній з 3 спроб введена некоректна інформація. Для розблокування акаунту необхідно звернутися до Служби підтримки програми по телефону 0 800 30 11 28.

Бали нараховуються автоматично. Час зарахування балів залежить від місця здійснення операції (в Україні/ за кордоном). За операціями в Україні зарахування балів здійснюється протягом 1-3 робочих днів, по операціям за кордоном – бали нараховуються до п’яти тижнів від дати проведення операції. Бали доступні до використання відразу після зарахування.

У Вашому кабінеті розміщена інформація про всі операції, проведені за допомогою платіжної картки, і отримана кількість балів. Є операції, за які бали не нараховуються (перераховані в офіційних правилах програми). Якщо Ви вважаєте, що операція не підпадає під дані категорії, зверніться, будь ласка, до Служби підтримки програми. Про всі розбіжності необхідно інформувати Службу підтримки програми протягом трьох місяців з дня покупки.

Замовлені подарунки не підлягають поверненню або заміні

Подарунок має бути доставлений протягом 14 днів, починаючи з дня замовлення. Якщо після закінчення даного терміну, Ви не отримали подарунок, зверніться до Служби підтримки програми: 0 800 30 11 28.

Термін дії балів становить 3 роки, починаючи з дати, коли вони були нараховані. При цьому, існує послідовність анулювання балів, у разі їх невикористання – перші зароблені бали анулюються раніше за інші.

Ви можете прискорити процес накопичення балів, об’єднавши власні платіжні картки, в тому числі додаткові або вашу картку з картками рідних, чи друзів, тобто утворити «сім’ю». При цьому, всі платіжні картки, що об’єднані у «сім’ю» беруть участь у накопиченні балів, але обміняти їх на подарунки може тільки основний користувач картки. Про бажання об’єднати картки у «сім’ю» скажіть, будь-ласка, менеджера Банку. Потрібно буде вказати наступну інформацію по основному та по вторинним користувачам карток у «сім’ї»: П.І.Б., ідентифікаційний номер, номер мобільного телефону, останні чотири цифри картки.

Так, бали нараховуються за операцію, здійснену в торговій мережі або мережі Інтернет, незалежно від використання власних або кредитних коштів.