Консьєрж-сервіс

«Консьєрж-сервіс» - Ваш партнер та персональний помічник в повсякденних справах, який працює цілодобово.

Доручіть йому виконання будь-яких завдань від найпростіших (виклик таксі) до допомоги в складних або критичних ситуаціях (виклик евакуатора, пошук медичних препаратів та ін.). Залежно від платіжної картки Mastercard або Visa підключається відповідний «Консьєрж-сервіс».

Плата не стягується за підключення та користування послугою. Клієнт платить тільки за товари і послуги, замовлені через «Консьєрж-сервіс».

Активація послуги та користування

Для активації послуги «Консьєрж-сервіс» для карток Mastercard Platinum, Mastercard Debit Platinum, Visa Platinum потрібно звернутись в Контакт-центр Ощадбанку по телефону 0800210800 та в автоматичному IVR-меню підключити послугу.

Отримавши вітальний дзвінок та повідомлення (Viber/Telegram), можна звертатись до персонального помічника «Консьєрж-сервіс».

Контакти служби «Консьєрж-сервіс»

Mastercard та Mastercard Concierge :


Visa та «Консьєрж-сервіс»

  •  Інформаційно – консультаційні запити: розклад авіа-, залізничного та автотранспорту; курси валют, адреси АТМ/відділень банку.

  •  Привілеї: страхові сервіси; акції; пропозиції в аеропортах.

  •  Подорожі: оренда авто/замовлення гіда; допомога у разі втрати багажу; вирішення питання компенсації за затримку/скасування авіарейсу; розробка персональних турів; замовлення та бронювання номерів у готелях по всьому світу.

  •  Побутові послуги: підбір домашнього персоналу; організація клінінгових послуг; аварійне відкриття замків.

  •  Дозвілля: пошук, покупка та доставка товарів по всьому світу/придбання квитків/забезпечення участі/здійснення реєстрації на концерти, тренінги, покази мод, спортивні змагання/замовлення послуг анаматора, ведучого, запрошеної зірки.