Українська
 Підтримка online
Помилка: Сервіс WebRTC не підтримується Шановний клієнт!
 не підтримується. Для того щоб скористатись сервісом, використовуйте один з підтримуваних браузерів, наведених в таблиці:
  MS Windows IOS MacOs Android
Chrome Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Firefox Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується
Opera Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC підтримується
Safari Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS Edge Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується
MS IE Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується Сервіс WebRTC не підтримується

Сервіс WebRTC підтримується підтримує

Сервіс WebRTC не підтримується не підтримує

Сервіс WebRTC тимчасово не підтримується тимчасово не підтримує

Наглядова рада

  Члени наглядової ради

  • Міхаель Вайнштейн
  • Байба Апін
  • Пітер Бріггс
  • Хуан Енріке Перес Калот
  • Янне Харьюнпаа
  • Юлія Пашко

Міхаель Вайнштейн

Корпоративне управління
Інвестиційний банкінг
Трансформація
Комплаєнс та законодавство

Міхаель є незалежним банкіром та фінансистом з більше ніж 30-річним досвідом роботи в сфері міжнародного банкінгу, стратегічного консультування фінансових установ та фінансування розвитку провідних установ в США, Росії, Центральній Азії, на Кавказі, у Східній та Центральній Європі, Латинській Америці.

Міхаель має великий досвід у комерційному кредитуванні та управлінні активами в США, який доповнює його знання ринків, що розвиваються.

Байба Апін

Голова Наглядової Ради
Цифрові технології та ІТ трансформація
Стратегія
Управління проектами змін в банковському секторі
Управління ризиками
Комплаєнс


Байба має більш ніж 15-річний досвід у консалтингу з інформаційних технологій та управління цифровою трансформацією в країнах пострадянського простору.

Досвід Байби у процесі визначення та впровадження цифрових трансформацій, а також її кваліфікованість у методології тестування та знання кращих практик у цифровому банкінгу, буде корисним Наглядовій раді Державного ощадного банку України у визначенні та супервізії електронної стратегії.

Пітер Бріггс

Стратегія та управління змінами
Непрацюючі кредити (NPL), реструктуризація
Управління проектами трансформації банків
Фінансовий менеджмент
Управління ризиками та аудит

Пітер є керівником вищої ланки, що має більш ніж 40 річний досвід у банківській сфері, включно з 20 річним досвідом консультанта, що співпрацював з консалтинговою групою ING Group, та з іншими міжнародними фінансовими установами на ринках країн, що розвиваються, у реструктуризації та програмах до та після злиття.

Він є експертом з фінансового менеджменту в банках, включно з розробкою систем управлінського обліку, процедур бухгалтерської звітності, офіційної та управлінської звітності, аналізу прибутковості та ціноутворення, управління балансом (ALM).

Хуан Енріке Перес Калот

Стратегічний менеджмент та управління змінами
Корпоративне управління
Комплаєнс та управління ризиками
Непрацюючі кредити(NPL), реструктуризація

Хуан є старшим радником з 25-річним професійним досвідом у сфері банківського обслуговування фізичних осіб та корпоративних клієнтів. Він був членом правління різних банків у країнах ЄС, Швейцарії та Латинської Америки, був головою декількох комітетів правління.

Має практичний досвід роботи з питань здійснення реструктуризації проблемних кредитів та впровадження ефективних механізмів управління ризиками для контролю за дотриманням законодавства та аудиту. Він також має великий досвід в оцінюванні перевірки якості активів, ринкових ризиків, кредитних портфелів та методів вартісної оцінки.

Янне Харьюнпаа

Непрацюючі кредити (NPL), реструктуризація
Трансформація та управління змінами
Управління ризиками та аудит
Юридична експертиза


Янне має майже 30-річний професійний досвід роботи у сфері корпоративної реструктуризації, як для малого та середнього 6iзнecy, так i великих корпоративних 6aнкiв у скандинавських країнах та Центральній і Східній Європі.

Янне є спеціалістом з питань управління проблемними кредитами, корпоративних операцій з цінними паперами, корпоративного банкінгу, а також поглинання та злиття, бізнес-стартапів та підбору угод для iнвecтopiв.

Кpiм того, Янне працює з МВФ та Групою Світового банку як незалежний консультант у скандинавських країнах та країнах Балтії.

Юлія Пашко

Реформування державних банків
та банківського сектора
Управління ризиками
Міжнародні фінансові відносини

Юлія має понад 10-річний досвід у банківський сфері на керівних посадах. Вона була членом Наглядової ради АТ «Укргазбанк» та відповідала за напрям ризик-менеджменту.

Має значну експертизу в реформуванні держбанків та банківського сектора України. З липня 2019 року Юлія є консультантом проекту «Реформування проектного циклу інвестиційних проектів міжнародних фінансових організацій (МФО)» ЄБРР.