Реструктуризація кредитів

для тих, хто має складнощі з виплатами існуючих споживчих кредитів. Програма діє для усіх кредитних програм за винятком карткових кредитів

Розберемося з проблемними кредитами!

Переваги реструктуризації
1
підбір програми реструктуризації з урахуванням причини виникнення складнощів в погашенні заборгованості
2
зменшення платежів, пільгові умови повернення кредиту, а отже зменшення навантаження на сімейний бюджет
3
при реструктуризації ваша кредитна історія не погіршується
Варіанти реструктуризації
  • відтермінування платежів по тілу кредиту

  • продовження строку користування кредитом (або повернення до початкового терміну у випадку якщо раніше він був скорочений при частковому достроковому погашенні)

  • врегулювання простроченої заборгованості по кредиту

Дізнатись подробиці щодо діючих програм реструктуризації кредитної заборгованості та необхідності надання додаткових документів можна звернувшись із заявою до відділення Ощаду (для оформлення заяви обов’язково прихопіть із собою паспорт та ІПН). Також Ви можете надіслати звернення для отримання зворотного зв’язку з менеджером банку через форму розміщену нижче.

Якщо Ви знаходитесь за кордоном або за інших причин не маєте можливості особисто звернутись до відділення Ощаду, Ви можете самостійно роздрукувати та заповнити заяву за зразком, що надається тут. Після заповнення відскануйте/сфотографуйте підписану заяву та відправте на поштову скриньку loans@oschadbank.ua. Невдовзі менеджер банку передзвонить для уточнення параметрів реструктуризації заборгованості та узгодження подальших дій щодо її оформлення.

Ми з розумінням ставимось до кожного клієнта банку. Готові надати підтримку з урахуванням поточної ситуації в країні та запропонувати оптимальні варіанти реструктуризації кредитної заборгованості.

Документи

Залиште заявку на сайті

Отримати консультацію спеціаліста банку

Регіон отримання кредиту

Зверніть увагу, у нас є багато цікавих послуг

Мікрокредити для бізнесу
До 5 мільйонів гривень на розвиток власної справи, за 5 днів і мінімальним пакетом документів
Кредитна картка More
Картка з лімітом до 250 000 гривень, людяним пільговим періодом та можливістю зняти готівку хоть в Парижі, хоть в Непалі
Агрокредити
Знижена відсоткова ставка. Строком до 5 років. На будь-які потреби. І це не жарти. Все дюже сурйозно