Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ
Відділення Відділення
USD 41.40 41.90
EUR 42.95 43.95

Арешт майже 93% акцій Укртелекому за борги перед Ощадбанком

Новини Ощаду

Виконавча служба наклала арешт на майже 93% акції Укртелекому за борги ТОВ «ЕСУ» (власник пакета акцій Укртелекому) перед Ощадбанком.

У встановлені проспектом емісії строки ТОВ «ЕСУ» не здійснило погашення облігацій та не сплатило нарахований купонний дохід, у зв’язку з чим Ощадбанк стягнув заборгованість у судовому порядку. Судові процедури тривали майже два роки. При цьому ТОВ «ЕСУ» намагалось у судовому порядку отримати розстрочку виконання рішень судів, однак Верховний Суд визнав обґрунтованою позицію Ощадбанку, і розстрочку було скасовано. 

Арештовані акції Укртелекому мають бути продані в процедурі виконавчого провадження з прилюдних торгів для погашення боргів ТОВ «ЕСУ» перед банком у розмірі майже 1,8 млрд. грн.

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку