Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

Відродження і розвиток бізнесу попри всі потуги росії вбити Україну не тільки фізично, але й економічно, - ключове завдання Ощаду під час війни.

В складний воєнний час кожен регіон країни потребує індивідуального підходу. Саме це є завданням програми «Територія розвитку». У партнерстві з місцевою владою ми максимально наближуємо нашу підтримку підприємцям і пропонуємо найкращі умови фінансування. Ми знаємо, що саме потрібно бізнесу просто тут і зараз, і фокусуємо нашу експертизу, нашу широку мережу відділень, нашу участь у різноманітних державних і міжнародних програмах саме на це.

«Територія розвитку» - це партнерство бізнесу, державного банку і місцевих органів державної влади для спільного відновлення економічного потенціалу регіону.

«Територія розвитку» постійно розширюватиметься й розвиватиметься, стаючи драйвером змін у підприємництві в регіоні.

Меморандуми про співпрацю вже укладені Ощадом:

з обласними військовими адміністраціями Закарпаття, Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Київської, Одеської, Сумської, Рівненської та Миколаївської областей. І цей перелік постійно розширюється, тож ще більше регіонів зможуть допомагати розвиватись місцевому бізнесу.

Важливі деталі, які варто знати представникам мікро-, малого й середнього бізнесу, що працюють і зареєстровані в цих областях:

  • заявку на кредит в рамках програми можна подати через онлайн-платформу ОщадБізнес
  • фінансування здійснюється Ощадом у межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»;
  • основна умова – збереження та/або створення нових робочих місць.

На кінець червня 2023 року програма дала змогу профінансувати вже 298 проєктів на загальну суму 178 млн грн.

Типові програми кредитування в рамках співпраці з ОДА:

  1. Релокація: Кредитування підприємств, які переїхали в регіон, створили робочі місця, забезпечують сплату податків в місцевий бюджет.
  2. Переробка: Кредитування підприємств, що можуть збільшити переробку сировини та створити кінцевий продукт з подальшим експортом;
  3. Індустріальні парки: створення бізнес локації для можливості забезпечення представників мікро, малого і середнього бізнесу ресурсами (оренда землі, доступ до мереж, логістика).
  4. Енергозбереження: фінансування підприємців, які забезпечують власний бізнес активами, що здатні генерувати джерела енергії з дотриманням екологічних стандартів.
  5. Експорт: кредитування експортерів регіону, що забезпечують валютну виручку від реалізації продукції.
  6. Грантові програми: залучення до державних і міжнародних грантових програм місцевих представників мікро, малого і середнього бізнесу в регіоні.