Підбірка контенту
ПОЧИТАТИ
10 рішень для вдосконалення малого бізнесу у 2020 році
Початок нового року надає ідеальну можливість власникам бізнесу ставити нові цілі та знаходити унікальні шляхи вдосконалення своєї діяльності. Видання Small business trends наводить добірку пропозицій та порад від членів інтернет-спільноти малого бізнесу: від порад у скороченні фінансів до організації своєї видимості в Інтернеті. Детальніше читайте у матеріалі.
Що змушує інвесторів прийняти чи відхилити ідею після пітчингу?
Пітчинг — презентація ідеї проекту перед інвесторами задля знаходження фінансування. Погані пітчинги хороших ідей – для нового бізнесу, внутрішніх проєктів чи інвестицій — не мають механізмів зворотного зв’язку. Втрата вигідної угоди стає єдиною ознакою того, що ідея була запітчена погано. На жаль, ті, хто приймають рішення, не мають часу критикувати тих, хто до них звертається. Майкл Квін, засновник Minor Nobles, консультант з навчання команд та лідерів, створив коротке опитування для людей, які слухають пітчі. Таким чином він хоче відкрити цикл зворотного зв’язку між інвесторами і тими, хто робить пітчинг. Після збору та обробки первинних даних результати опитування будуть оприлюднені для того, щоб допомогти кожному знайти кращі, ефективніші та сучасніші способи пітчинга.
5 способів інвестування в Україні для людини з середнім доходом
Інвестувати можна не тільки великі суми. Насправді люди з доходом від 15 000 гривень також можуть собі це дозволити. Аби не втрачати гроші через інфляцію, Business View радить не зберігати накопичення вдома, а вигідно вкладати гроші. У колонці наведено декілька варіантів та аргументів на користь інвестування, серед яких купівля паїв у фондах, вклади у Біржовий інвестиційний фонд та стартапи. Найбільш безпечним та надійним варіантом визначено депозити. Головні правила, яких слід дотримуватись тим, хто бажає займатись інвестиціями: регулярність вкладів, готовність до ризиків, можливість присвятити аналізу інвестицій час та терпіння.
Як створить правильну команду SEO?
Якщо ви хочете вдосконалити свої SEO-операції, вам може знадобитися допомога команди. Але наскільки великою вона має бути? У своїй колонці про пошукову систему Джессіка Бауман, консультантка, яка спеціалізується на внутрішньому SEO, пише про інструменти визначення правильного розміру команди SEO для потреб конкретного бізнесу. Серед суттєвих факторів вона зазначає складність веб-сайту, кількість розробників та частоту запусків, кількість мерчендайзерів, які створюють контент, а також те, скільки бізнес потребує аналізу та звітності.
3 основні ознаки, що ваш бізнес-план потрібно змінити
Незалежно від того, наскільки ретельно складений бізнес-план, деякі речі іноді неминуче потрібно змінювати. Коли та як слід скорегувати плани середнього потоку для малого бізнесу, розповів портал Inc, що робить публікації про стартапи, малий та середній бізнес. Якщо ви бачите застій у зростанні вашого бізнесу, те, що ви планували, може виявитися недостатнім. Для того щоб дізнатись, які зміни потрібно внести, ресурс радить запитати клієнтів. Як відомо, кожен бізнес-план включає інформацію про цільовий ринок: демографічні показники, інтереси, потреби цільової аудиторії. Але з часом ці потреби можуть змінюватися, тож, слід переглядати план, щоб переконатися, що ви правильно відчуваєте зміни у потребах клієнтів. Також важливо мати розуміння, коли саме слід почати наймати full-time працівників замість фрілансерів. Останні чудово підходять для виконання конкретних завдань, але не можуть вступати в інші ролі, оскільки вони не є частиною вашої компанії.
ПОДИВИТИСЯ
Про фінансову успішність
Автор youtube-каналу «Мільйонер за 7 років» поставив завдання випробувати на собі всі ті принципи, які описані в багатьох книгах по бізнесу та фінансах. За основу було взято книги Бодо Шефера «Шлях до фінансової свободи», Роберта Кіосакі «Багатий тато, бідний тато», Клейсона Джорджа «Найбагатша людина в Вавилоні» та інші. Основний виклик та головна мета каналу — одержання відповіді на питання: чи можна заробити мільйон доларів протягом 7 років, якщо слідувати рекомендаціям, вказаним в перерахованих вище книгах. На думку ведучого каналу, Мирослава Короля, більшість фінансових книг розповідають про одне й те ж. У своєму влозі він провів аналіз цих книг та виділив їх ключові думки.
CПРОБУВАТИ
GanttPro — діаграма Ганта, що дозволяє планувати та керувати проєктами онлайн, візуалізувати процеси, створювати завдання та призначати їх учасникам, виставляти дедлайни та відсоток завершення окремих завдань і проєкту загалом, додавати віхи, ділитися створеним графіком Ганта з командою та клієнтами з правом перегляду та експортування. З плюсів, що виділяють GanttPro серед інших сервісів: наявність автоматичного планування проєктів, можливість для командної взаємодії (наявні коментарі до завдань та швидкі повідомлення), можливість виставляти власні робочі дні та години для більш якісного управління проєктами. Також додаток дозволяє виставляти залежності між завданнями, порівнювати поточний стан проєкту із запланованим, скасовувати дії та повертатися до будь-якого попереднього моменту — така функція допомагає у випадках, коли хтось із команди припускається помилок у роботі.
Підбірка контенту
АТ "Ощадбанк"