Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ
Відділення Відділення
USD 41.30 41.90
EUR 47.10 48.10

Фінансові результати Ощаду: затверджений акціонером минулорічний прибуток до оподаткування становить 18,6 млрд грн, результатат І кварталу 2025 року дорівнює 4,8 млрд грн

Новини Ощаду

Кабінет міністрів України затвердив фінансову звітність Ощадбанку за 2024 рік. Згідно з аудійованими даними прибуток до оподаткування Ощаду становить 18,6 млрд грн, і він є рекордним за весь час роботи банку. Порівняно з 2023 роком цей показник зріс удвічі. Операційний прибуток фінансової установи відносно минулого року збільшився на 20% та перетнув позначку 14 млрд грн. Витрати з податку на прибуток за 2024 рік становлять 10,7 млрд грн, що зумовило чистий прибуток банку за результатами року в сумі 7,9 млрд грн. Фінансову звітність Ощадбанку підтверджено незалежним аудитором ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги».

Відповідно до рішення Кабміну чистий прибуток Ощадбанку за 2024 рік буде розподілено наступним чином:

  • 50% чистого прибутку в сумі 3,9 млрд грн – на виплату дивідендів до державного бюджету;
  • 5% чистого прибутку в сумі 0,4 млрд грн – до резервного фонду;
  • 45% чистого прибутку в сумі 3,6 млрд грн – на покриття накопичених збитків минулих років.

Вже за результатами І кварталу поточного 2025 року Ощад отримав 4,8 млрд грн чистого прибутку. Чистий процентний дохід банку становив близько 7,4 млрд грн, що на понад 2 млрд грн (або на 39%) перевищує результат І кварталу минулого року. За цей час операційний прибуток Ощадбанку становить майже 5 млрд грн, що на третину більше за результат аналогічного періоду 2024 року.

«Після рекордного 2024 року Ощадбанк продовжує успішно працювати в 2025 році – про це свідчать результати перших трьох місяців роботи. Нинішній прибуток зумовлений операційною діяльністю, він здобутий зусиллями команди банку, спрямованими на продовження зростання бізнесу. У відповідь на виклики, пов’язані зі зростанням темпів інфляції, Ощад активно вдосконалює механізми контролю витрат. Як і раніше наш фокус – на нарощуванні обсягу підтримки громадян, бізнесу та державного бюджету. Дякую ощадівцям за ці досягнення», – прокоментував результати Сергій Наумов, голова правління Ощадбанку.

Наразі Ощадбанк має достатній запас ліквідності й капіталу. Так, показник адекватності регулятивного капіталу Ощадбанку станом на 1 квітня 2025 року становить 13,10%, що значно перевищує поточне нормативне значення НБУ 9,25%.

 

 

Новини Ощаду

Прес-служба Ощадбанку

Це ви ще не читали