Мій банк
МОЯ СВОБОДА
МОЯ СПРАВА
МОЄ МАЙБУТНЄ
МОЯ СИЛА
МОЄ ЗАВТРА
МІЙ СПОКІЙ
МОЇ ЛЮДИ

Як правильно вибрати житло під кредит

АТ "Ощадбанк"

Тематичний тиждень

Мрія про власне помешкання сьогодні часто реалізується за допомогою іпотечного кредитування. Адже іпотека – це особливий вид позики, який дозволяє позичальнику отримати право на користування нерухомістю, не чекаючи повного погашення кредиту. Однак перш ніж взяти іпотеку на житло, важливо врахувати безліч факторів: від типу нерухомості до власних фінансових можливостей. Важливими аспектами також є розмір першого внеску, термін кредитування та відсоткова ставка за позикою. Ретельний аналіз всіх умов іпотечного кредиту на житло дозволить уникнути неприємних сюрпризів та забезпечити стабільність власного бюджету. У цьому матеріалі детальніше розглянемо основні поради щодо вибору нерухомості під кредит та допоможемо зробити цей процес легшим. 

Нюанси вибору житла в кредит

Одним із надзвичайно важливих етапів придбання власного помешкання є вибір об'єкта нерухомості. Приватний будинок чи квартира, вторинний ринок або новобудова – саме про це замислюються майбутні власники житла. Звісно, кожен варіант має свої особливості, тому варто ретельно обдумати всі тонкощі, щоб вибір повністю відповідав вашим побажанням та можливостям.

Що краще: приватний будинок чи квартира 

Розглянемо переваги та недоліки кожного з цих варіантів з огляду на декілька важливих аспектів: 

  • Локація. Приватні будинки часто розташовані поза межами міста, що може ускладнити процес поїздки на роботу чи в навчальний заклад, але водночас інфраструктура передмістя активно розвивається, тож за умови ретельного підходу до вибору місця розташування таких проблем можна уникнути. 
  • Простір. Вибір на користь приватного будинку дозволить мати власне подвір’я, гараж тощо. Такий варіант чудово підійде тим, хто любить спокій та природу. Водночас простора квартира вимагатиме менше догляду та коштуватиме дешевше. 
  • Витрати. Вартість утримання квартири може бути меншою, але варто зважати на наявність оплати спільних потреб (охорона, ліфт тощо).

  • Приватність. Вибираючи приватний будинок, у більшості випадків ви не матимете спільних стін із сусідами. Це можна бути як перевагою, так і недоліком.

  • Безпека. Багато сучасних багатоповерхівок обладнані системами відеонагляду, водночас передмістя часто вважається більш безпечним, ніж мегаполіси.

Приватний будинок буде ідеальним вибором для тих, хто прагне жити якомога далі від міського шуму, цінує приватність та простір, а також готовий інвестувати в утримання житла. Квартира – це чудовий варіант для життя поблизу міської інфраструктури та в самому вирі подій міста. Зважаючи на ваші потреби, побажання, а також фінансові можливості, зупиніть свій вибір на оптимальному саме для вас варіанті. 

Що краще: первинний чи вторинний ринок нерухомості 

Мінімальний ризик угоди – саме цей фактор є пріоритетним під час оформлення кредиту на житло в Україні. Придбання квартири в новобудові може супроводжуватися ймовірністю перенесення терміну здачі будинку в експлуатацію. Купівля житла на вторинному ринку дозволить не ризикувати з інвестиціями, вибрати найвигідніший варіант серед іпотечних кредитів та швидко заселитися. 

Оскільки послуга кредитування придбання житла є важливою для багатьох клієнтів, державний банк Ощадбанк особливо уважно ставиться до неї. Прагнучи надати широкі можливості вибору, ми постійно розширюємо співпрацю з різноманітними житловими комплексами та тримаємо руку на пульсі подій на ринку вторинного житла. 

Умови надання кредитів на житло в Україні від Ощадбанку

Серед продуктів банку є іпотека на вторинне житло, що надається на термін від 1 до 20 років. Така позика дозволить швидко отримати ключі від омріяного помешкання та поступово сплачувати кредит невеликими частинами. Відсоткова ставка доступного кредиту на житло від Ощадбанку може бути фіксованою або ж змінюваною за вибором позичальника. Перший внесок за кредитом становить не менше 30% від вартості нерухомості та може впливати на рівень фіксованої ставки. Якщо ж кредитувальник вибрав ставку змінюваного типу, то сума внеску не впливатиме на відсоток, але аналогічно має становити не менш ніж 30% від ціни житла. Розрахунок кредиту на житло можна здійснити самостійно, скориставшись кредитним калькулятором на сторінці послуги. Також можна звернутися до фахівця відділення Ощадбанку та з’ясувати детальні умови оформлення позики. 

Отримати іпотеку на житло в Україні можуть повнолітні та правоздатні громадяни країни, які офіційно працевлаштовані, мають достатній рівень доходу для покриття позики та не мають чинного іпотечного кредиту. Щоб подати заявку, необхідно підготувати пакет документів, що стосуються особи та платоспроможності позичальника, а також об’єкта іпотеки. Її можна сформувати за допомогою зручної форми на нашому сайті або ж завітавши у відділення Ощадбанку. Заявки на іпотечні кредити розглядаються досить швидко, вже за декілька днів ви зможете отримати рішення.

Переваги оформлення іпотеки для купівлі житла на вторинному ринку в Ощадбанку 

Ощадбанк першим створив мережу іпотечних центрів, станом на сьогодні функціонує вже понад 30 ІЦ. Завдяки перевірці документів нашою службою безпеки укладання угоди буде цілком безпечним. У нас немає жодних прихованих комісій та штрафів за дострокове погашення позики. Тривалий термін кредитування дозволить комфортно сплачувати іпотеку та планувати бюджет. 

Крім того, надійний державний банк Ощадбанк пропонує повний юридичний супровід угоди купівлі нерухомості. Також співпрацю супроводжуватиме персональний менеджер, а ви зможете отримати податкову знижку за користування таким видом кредитування. Варто додати, що погашати іпотеку можна в застосунку Мобільний Ощад, терміналах та відділеннях нашого банку, тому ви зможете вибрати найзручніший для вас спосіб.

Виважено вибравши тип житла та його розташування, проаналізувавши власні фінанси й ретельно підготувавши всі необхідні документи, ви зможете легко придбати омріяну нерухомість. Завдяки вигідним умовам іпотеки для придбання помешкання на вторинному ринку, які пропонує Ощадбанк, цей процес стане ще простішим. Подбайте про своє завтра, а ми вам у цьому допоможемо.

Тематичний тиждень

АТ "Ощадбанк"